gallery/телефон

+38(044) 334-74-36

+38(044) 334-74-36

ПЕРЕЇЗД ПО УКРАЇНІ.

Вантажні перевезення

Грузчики.

Без проблем вмещает в себя 2х или 3х комнатную квартиру вещей с мебелью.

  •  Грузоподъемность: до2 т /

  •  Объем: от10м3 до 20м3/ параметры 4,2 длины х 2 ширины х 2,2 высоты

  •  Тип кузова: цельметалический, тент, микроавтобус,

  •  Стоимость: от 9грн\км в зависимости от маршрута, 

  •  Возможна частичная предоплата

 

Перевезти мебель, личные вещи по украине

gallery/video-shadow

Перевеземо особисті речі, меблі в Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв або в Одесу, в Рівне, Житомир, Тернопіль а також Львів. Переїдемо під завантаження в будь-яке село України. Гарантуємо збереження вантажу. Організуємо навантаження і розвантаження: Вантажники приїдуть на зазначену Вами адресу і час і здійснять завантаження або вивантаження вантажу. Послуга доступна в більшості міст України, спакуємо і дбайливо доставимо всі речі і меблі.

          Для кожного з клієнтів індивідуальний підхід Виконаємо замовлення оперативно і відповідально. Телефонуйте прямо зараз для консультації (067) 107 82 75 Надамо весь комплекс послуг пов'язаних з переїздом. Дізнатися вартість переїзду можна зателефонувавши, логіст візьме до уваги всі подробиці, запропонує транспорт, зробить прорахунок.

 

 

 

gallery/квартирные переезды

   Перевезем личные вещи, мебель по Украине. Гарантируем сохранность груза в процессе транспортировки .  Мы доставим все на новое место жительства в любой город Украины где еще остались дороги.   Для домашнего переезда, чаще всего, используют небольшие микроавтобусы типа Mercedes Sprinter или Газель. Для того чтобы получить точную стоимость перевозки - свяжитесь с логистом. Компания располагает большим автопарком, потому не будет проблемой подать автомобиль большой вместительности и перевезти Ваши вещи.


 

Як проходить процес перевезення

Прорахунок вартості, резервування машини

Перевезення вантажу

Логіст підбирає вантажний автомобіль для перевезення Вашого вантажу, прораховує вартість та  час доставки. Бажано за 1-2 дні до перевезення підвердіть замовлення. Для резерва автомобіля логіст може виставити рахунок на часткову.

З логістом потрібно погодити дату та адреси завантаження  і розвантаження, а також спосіб оплати. Після завантаження водій відразу виїзжає на маршрут. Ви тримаєте звязок з логістом протягом перевезення.

Перевеземо особисті речі, меблі в будь-яке місто України: Львів, Київ, Дніпро, Миколаїв, Харків, Одеса, а також селища чи села де залишилися дороги

gallery/dsc_0268

ціни на перевезення 

Вантажні автомобілі можуть перевозити від 2 до 22 тон. Газелі, грузові мікроавтобуси, 5ти тонники, тентовані напівпричепи, фури працюють по всій території України

gallery/promtovarnyy_furgon_next_03
О компании

100 грн година

gallery/знімок екрана  о 15.40.53

"Честність завжди окупаєтся" - ТОВ " Мастер Транс"

gallery/pochasovyye-gruzchiki

Грузчики по Україні

Мінімальне замовлення :

2 години

 

gallery/2то

від 9 грн за км

Перевезення по Україні

Вага до 2т 16кубів

розміри: 4д  2ш 2в

gallery/img-index-oline
gallery/5ка

послуги по перевезенню вантажів по всій Україні украины. Доставимо по адресу

gallery/big-shadow6

Переезжаете с квартиры или частного дома, у Вас высокий холодильник или несколько диванов - это не проблема, все будет доставлено на новое место жительства вовремя, без посредников и переплат.

gallery/знімок екрана 2020-03-05 о 16.38.35
gallery/знімок екрана 2020-03-05 о 16.38.29
gallery/знімок екрана 2020-03-05 о 16.38.17