+38(044) 334-74-36

+38 (044) 334-74-36

ДОГРУЗ. НЕДОРОГО

Перевезення вантажів по Україні.

  • Попутні перевезення
  • Збірні вантажі - догруз

Ціни на довантаження формуються з наступних факторів:

     - наявність машини у Вашому регіоні 

     - маршрут перевезення

     - вільне місце в кузові для Вашого вантажу

     - розміри та вага  вантажу

 

Якщо Вам потрібно перевезти вантаж, невеликих розмірів та ваги, а оплачувати за окрему машину недоцільно - відпарвити довантаженням саме для Вас !  Сбірна доставка вантажів компанією "Мастер Транс", вся територія України, обласні центри, великі міста й села. Для уточнення вартості доставки доставки достатньо зателефонувати 0671078275 або інший оператор.

Ми відповідаємо за цілісність та збереження вантажу у продовж перевезення.

Замовляючи послугу, Ви можете залиши побажання щодо часу доставки. Логіст оперативно перевіряє наявність автомобілі і можливі варіанти доставки та озвучуює вартість впродовж 15 хв.            

              

Перевезти вантаж НЕДОРОГО

як ми працюємо

   Організуємо доставку невеликих вантажів з Європи, допоможемо запезпечити безперервне оновлення товарів у Вашому магазині, складі тощо. Велика кількість замовлень дозволяє комбінувати вантажі і отримувати нижчу собівартість, отже знижку для клієнтів. 

 

"Чесність завжди окупається" - ТОВ "Мастер Транс"

  • Попутні перевезення
  • Збірні вантажі - догруз

Если Вам нужно перевезти груз небольшого объёма, размера или веса,

а нанимать для этого отдельную машину нет возможностей или невыгодно, то отправить догрузом будет выгодным решением.Сборная доставка грузов компанией «Мастер Транс» производится как по всей Украине, так и по крупным городам европейских стран. Для получения стоимости достаточно позвонить по номеру +380671078275 

Ваше ім'я  
Телефон  

Увага до деталей, відповідальність, знання ситуації і вміння швидко і правильно орієнтуватися, це тільки невелика частина того, що необхідно для якісної логістики. Якщо у Вас є невирішена проблема з перевезенням Вашого вантажу - звертайтеся, вирішимо всі проблеми сьогодні. Доставимо вантаж будь-якої ваги і об'єму. У нас сильна команда і ми дорожимо совій репутацією.

Ми соцмережах

    інстаграм

    Попутные грузоперевозки по Украине. У нас Вы можете заказать доставку недорого на попутную машину. За счет большого количества перевозок, грузоотправителей мы сформировали регулярную сеть доставок по Украине. Часто машина возвращается пустая в точку загрузки или делает переезд под контрактный груз. Таким образом цена существенно ниже. Условия, цена и оплата оговаривается индивидуально.